انشا درمورد مادر

انشا مادر

شماره یک موضوع انشا مادر : انشا کوتاه به زبان ساده و کودکانه برای مادر مناسب پایه تحصیلی : سوم چهارم پنجم ( زبان کودکانه ) مقدمه: من مادرم را دوست دارم و این انشا را به او تقدیم میکنم انشا مادر عادی ، انشا درمورد مادر من مادرم را خیلی دوست دارم چون او خیلی برای من زحمت میکشد او برای من غذا درست میکند ، لباس هایم را میشورد و اتاقم را مرتب میکند . او همیشه نگران درس و تحصیل من است ، در درس ها به من کمک میکند تا در آینده موفق باشم وقتی تنها میشوم گاهی او با من بازی میکند تا خوشحال باشم و بخندم بعضی شب ها برایم لالایی میخواند ، یا از روی کتاب های داستان برایم داستان میگوید تا بخوابم هر وقت تنها هستم یا میترسم به بغل مادرم میروم چون او خیلی مهربان است و همیشه من را نوازش میکند من میدانم هیچ کس در دنیا من را به اندازه مادرم دوست ندارد . مادر ها همه چیزهای خوب را برای بچه هایشان میخواهند و همیشه نگران بچه هایشان هستند. به همین خاطر است که میگویند بهشت زیر پای مادران است انشا مادر فرشته مهربان ، انشا مادر با کاربرد واژگان نتیجه گیری: من همیشه سعی میکنم به مادرم احترام بگذارم و با درس خواندن و سعی و تلاش کاری کنم که در آینده موفق شوم تا پدر و مادرم از من راضی باشند و به من افتخار کنند.

بیشتر در ادامه مطالب

ادامه مطلب

انشا درباره اگر معلم نگارش بودم پایه هشتم

انشا درمورد پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

انشای مقایسه قلم با خون شهید با اسلحه با درخت

انشا پایه هشتم درباره تصویر سازی با موضوع جنگلبان

انشا تصور ذهنی در مورد صحنه ورود یک موش به خانه

انشا در مورد "بارکج به منزل نمی رسد"

انشا درمورد کلاغ

مادر ,انشا ,مادرم ,، ,میکند ,دوست ,انشا مادر ,چون او ,، انشا ,به من ,او خیلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دلنوشته هایم برای..... چرا دختر ها از عروسک خوششان می آید الکترونیک داستان های بیتا شکر قهوه اي وَالْقلم پرچی بلوچ چو بزگی لج کن بلوچ لج کن بلوچ آموزش ایلوستریتور فرادرس مطالب مفید کسب و کار و زندگی آرشیو گزارش تخصصی