غیرطنز:

من یک ربات هستم. رباتی که سیستم اصلی او تعبیه شده است برای پیشخدمت بودن و انجام اموری که به من دستور داده می شود. رباتی که طی برنامه هایی که از قبل درون من برنامه ریزی شده من موظف به پیگیری و انجام آن ها هستم و امکان نافرمانی و انجام ندادن آن ها در من وجود ندارد. زیرا که مانند انسان ها قدرت اختیار و تصمیم گیری را ندارم. من تنها مانند گارسون یا پیشخدمتی هستم که به کنار میز مشتری های مراجعه کننده می روم و آن ها به من دستور کار می دهند و من بدون هیچ حرف یا مخالفتی آن را انجام می دهم. گاهی به انسان ها و انسان بودن حسودی می کنم. اما آن ها قدر نعمت های داده شده به خود را نمی دانند. کاش من هم یک انسان بودم.

طنز:

من یک ربات هستم. ربات که چه عرض کنم. مانند نوکر حلقه به گوشی که هر چه به من بگویند باید آن را انجام دهم و حق هیچ گونه شکایتی را ندارم. گاهی بعضی از مشتری ها با لحن تند و زننده با من برخورد می کنند. آن لحظه خیلی دلم می خواهد که حرف آن ها را گوش ندهم و با جوابی دندان شکن آن ها را کتک بزنم. دقیقا مثل فیلم های اکشن هندی با یک دستم یکی را بگیرم و با دست دیگرم آن یکی را بگیرم و با پاهای خود به نفر سوم ضربه بزنم و به صورت باورنکردنی به من هیچ آسیبی نرسد. اما افسوس و صد افسوس که من تنها یک ربات پیشخدمت هستم و کاری جز فرمان برداری و انجام دستورات آن ها را ندارم.

(بیشتر…)

انشا درباره اگر معلم نگارش بودم پایه هشتم

انشا درمورد پروانه ایی هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید

انشای مقایسه قلم با خون شهید با اسلحه با درخت

انشا پایه هشتم درباره تصویر سازی با موضوع جنگلبان

انشا تصور ذهنی در مورد صحنه ورود یک موش به خانه

انشا در مورد "بارکج به منزل نمی رسد"

انشا درمورد کلاغ

ها ,انجام ,ربات ,یک ,انسان ,های ,آن ها ,و انجام ,به من ,را ندارم ,و با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وِمکا بیماریهای مقعدی shayegan190 مربی مدرس استاد آموزش تنیس در تهران دادگاه خانواده ولنجک /ادرس جدید دادگاه خانواده ولنجک 88722336 فروش ویژه انواع یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ،یخچال اسنوا،یخچال بوش،یخچال ال جی شارژ کارتریج ، شارژ کارتریج در محل ، تعمیرات پرینتر در محل دیجیتال مارکتینگ آموزش طبخ غذا hozenaghashyi